TOİLETTE VE PARFÜM ARASINDA Kİ FARK NEDİR?

Anasayfa / Yazılar / TOİLETTE VE PARFÜM ARASINDA Kİ FARK NEDİR?

Merhaba

Sizinde kafanız çok mu karışık. Parfüm dedikleri aynıysa o halde arada neden bu kadar fiyat farkı var.En iyi parfüm hangisi, bazı ürünler hemen uçup giderken bazıları neden bu kadar çok #kalıcı ..

şimdi size fiyat neden farklı onu anlatalım..

1.etken ürünün markasıdır. Firma sizden marka bedelin alır.

2.etken ürünü taşıyan ambalaj. Firma sizden ambalajın parasını alır

3.etken ürünü size ulaştıran aracılardır.her birim kendine düşen kazancı sizden alır..

5. ve en önemli etken içeriğinde yer alan parfüm yağı yani esanstır. Esans size gelen ürünün türünü belirler.Çünkü her kokan aslında parfüm değildir.

şimdi size parfümü tarif etmeye çalışalım...

    İyi bir parfümde yaklaşık %15 ila %20 oranında parfüm yağı bulunmalıdır..(rever parfümde bu oran %25 maksimum düzeydedir). gerisi alkoldür. Bu oran onu küçük miktarlarda uygulansa bile kalıcı yapar ve tabi ki pahalı...Parfüm kokusunun kalıcı olmasını isteyenlerin tercihidir. İçeriğinde %6 ila %8 parfüm yağı barındıran bir ürün size en fazla 1 veya 2 gün bağlı kalır...

   Piyasa da yaygın olarak bulunan ve oldukça düşük ücretlere satılan kokular genellikle Eau Toilette yada Eau Colognia tipi ürünlerdir. Bu ürünlerde genellikle %2 ila %4 esans/parfüm yağı barındırır ve bu onların gün içinde iki üç kez sıkmanızı gerektirir.

   Bizim sizlere tavsiyemiz ambalaja, markaya ve aracılara para ödemek yerine bütçenizin karşılığı olan bugün açık parfüm olarak bilinen markaları tercih etmenizdir. Bu markalarda ise dikkat etmeniz gereken Fabrika satış mağazası olan her zaman ulaşabileceğiniz markalardır.. Bu mağazalarda sormanız gereken satılan ürünlerde yer alan esans oranı...

Şimdiden güzel kokan günler dileği ile........... 


Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0531) 770 67 35

Copyright © 2017. Rever Kozmetik Her Hakkı Saklıdır.
Top